Przejdź do treści

Menu główne:

Chłopcy

Pałucka Młodzieżowa Liga Bilardowa

KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW
Pałuckiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej – chłopców 2018
PUNKTACJA BILARDOWA 2018


NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

KLUB - MIEJCOWOŚĆ

03.03.18

07.04.18

06.10.18

24.11.18

Suma punktów

Miejsce

Borkowski Dawid

2004

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

20

16

20

 

56

I

Duszyński Adam

2005

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

8

14

16

 

38

II

Woźniak Hubert

2005

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

16

20

2

 

38

II

Brejski Kacper

2007

BOSiR „Bila” – Piechcin

14

12

8

 

34

III

Wojciechowski Dominik

2006

BOSiR „Bila” – Piechcin

12

14

8

 

34

III

Czekajski Norbert

2002

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

8

12

12

 

32

IV

Spychała Kacper

2006

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

8

12

12

 

32

IV

Przybylski Patryk

2003

UKS „Lubostroń

12

6

12

 

30

VI

Świtała Piotr

2005

UKS „Pałuki” – Żnin

12

6

12

 

30

VI

Pipin Oliwer

2003

BOSiR „Bila” – Piechcin”

14

8

6

 

28

VII

Niewolak Jakub

2006

UKS „Lubostroń

8

4

8

 

20

VIII

Woźniak Robert

2005

BOSiR „Bila” – Piechcin

12

8

 

20

VIII

Pipin Alan

2006

BOSiR „Bila” – Piechcin

4

6

8

 

18

IX

Linette Hubert

2002

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

4

12

 

16

X

Lipowicz Kamil

2003

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

6

8

2

 

16

X

Czekajski Marek

2002

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

8

6

 

14

XI

Drożdżyński Mikołaj

2005

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

14

 

14

XI

Robak Kacper

2003

UKS „Lubostroń

14

 

14

XI

Rzeszutek Bartłomiej

2007

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

4

6

 

14

XI

Wiktorowicz Bogusław

2008

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

4

4

 

12

XII

Jasewicz Szymon

2008

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

6

 

10

XIII

Ossowski Oskar

2005

UKS „Lubostroń

4

4

 

10

XIII

Tracki Jakub

2007

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

6

4

 

10

XIII

Ayyad Nathan

2004

UKS „Lubostroń

4

4

 

8

XIV

Maciejewski Jakub

2004

UKS „Pałuki” – Żnin

2

6

 

8

XIV

Wiktorowicz Krzysztof

2006

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

4

 

8

XIV

Wojciechowski Nikodem

2002

BOSiR „Bila” – Piechcin

6

2

 

8

XIV

Zawistowski Maciej

2007

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

4

 

8

XIV

Zimny Patryk

2002

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

6

 

6

XV

Bergmann Miłosz

2007

UKS „Pałuki” – Żnin

2

2

 

4

XVI

Drzazga Miłosz

2008

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

4

 

4

XVI

Grzebyta Bartosz

2003

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

4

 

4

XVI

Kubicki Hubert

2009

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

 

4

XVI

Pijarowski Bartosz

2003

UKS „Lubostroń

4

 

4

XVI

Szwarc Kacper

2005

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

2

 

4

XVI

Woźniak Robert

2010

BOSiR „Bila” – Piechcin

4

 

4

XVI

Brończyk Mateusz

2007

UKS „Pałuki” – Żnin

2

 

2

XVII

Czerwiński Krzysztof

2008

UKS „Pałuki” – Żnin

2

 

2

XVII

Sarecki Łukasz

2005

UKS „Pałuki” – Żnin

2

 

2

XVII




KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW

PAŁUCKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA
SEZON 2018


KLUB - MIEJCOWOŚĆ

03.03.18

07.04.18

06.10.18

24.11.18

Suma punktów

Miejsce

UKS „Dragon”

Janowiec Wlkp.

32

46

42

 

120

I

UKS „Piechcin”

Piechcin

40

34

24

 

98

II

UKS „Łabiszynianka”

Łabiszyn

30

24

32

 

86

III

UKS „Lubostroń”

Lubostroń

24

14

34

 

72

V

UKS „Pałuki”

Żnin

16

14

16

 

46

IV

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego