Przejdź do treści

Menu główne:

Dziewczęta

Pałucka Młodzieżowa Liga Bilardowa
KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW
Pałuckiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej – dziewcząt 2019
PUNKTACJA BILARDOWA 2019

NAZWISKO I IMIĘ

Rocznik

KLUB - MIEJCOWOŚĆ

07.02.19

16.05.19

17.09.19

14.11.19

Suma punktów

Miejsce

OsińskaWiktoria

2003

UKS Dragon Janowiec Wlkp.

16

20

20

 

56

I

BasińskaOtylia

2008

BOSiR „Bila” – Piechcin

20

16

12

 

48

II

NowackaJulia

2005

BOSiR „Bila” – Piechcin

14

12

16

 

42

III

Brodecka Oktawia

2007

UKS Dragon Janowiec Wlkp.

8

14

14

 

36

IV

Mróz Matylda

2008

UKS „Pałuki” – Żnin

10

14

12

 

36

IV

Mikołajewska Amelia

2008

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

10

12

8

 

30

V

Duszyńska Joanna

2007

UKS Dragon Janowiec Wlkp.

12

8

8

 

28

VI

Brywczyńska Nadia

2009

BOSiR „Bila” – Piechcin

8

8

8

 

24

VII

WalkowiakMaja

2007

UKS „Pałuki” – Żnin

14

10

 

24

VII

KistowskaRoksana

2004

BOSiR „Bila” – Piechcin

12

10

 

22

VIII

Winklewska Klaudia

2008

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

8

6

6

 

20

IX

Kabat Magda

2010

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

10

8

 

18

X

Marciniak Agata

2006

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

14

 

14

XI

PrusNatalia

2005

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

10

 

10

XII

Wietrzykowska Marika

2008

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

8

 

8

XIII

Woźniak Oliwia

2009

UKS „Lubostroń”

8

 

8

XIII

Ziętek Martyna

2007

UKS „Pałuki” – Żnin

8

 

8

XIII

Brelińska Marcelina

2008

UKS „Pałuki” – Żnin

6

 

6

XIV

JakubczykNatalia

2006

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

6

 

6

XIV

Jarolewska Magdalena

2008

UKS „Lubostroń”

6

 

6

XIV

Kruszelnicka Julia

2007

UKS „Pałuki” – Żnin

6

 

6

XIV

Pietruszewska Klaudia

2010

BOSiR „Bila” – Piechcin

6

 

6

XIV

Woźniak Małgorzata

2007

UKS „Lubostroń”

6

 

6

XIV

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT
PAŁUCKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA
SEZON 2019

KLUB - MIEJCOWOŚĆ

07.02.19

16.05.19

17.09.19

14.11.19

Suma punktów

Miejsce

UKS „Dragon”

Janowiec Wlkp.

36

42

48

 

126

I

BOSiR„Bila”

Piechcin

46

36

38

 

120

II

UKS „Pałuki”

Żnin

30

28

22

 

80

III

UKS „Łabiszynianka”

Łabiszyn

24

30

22

 

76

IV

UKS „Lubostroń”

Lubostroń

20

 

20

V

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego