Przejdź do treści

Menu główne:

Młodzicy

Pałucka Młodzieżowa Liga Bilardowa

KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW
Pałuckiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej – MŁODZIKI 2019
PUNKTACJA BILARDOWA 2019


NAZWISKO I IMIĘ

Rocznik

KLUB - MIEJCOWOŚĆ

16.03.19

18.05.19

05.10.19

26.10.19

Suma punktów

Miejsce

Wojciechowski Dominik

2006

BOSiR „Bila” - Piechcin

20

 

 

 

20

I

Czekajski Marek

2006

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

16

 

 

 

16

II

Basińska Otylia

2007

BOSiR „Bila” - Piechcin

14

 

 

 

14

III

Niewolak Jakub

2006

UKS „Lubostroń”

14

 

 

 

14

III

Brejski Kacper

2007

BOSiR „Bila” - Piechcin

12

 

 

 

12

IV

Brodecka Oktawia

2007

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

12

 

 

 

12

IV

Lisiecki Tobiasz

2007

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

12

 

 

 

12

IV

Pipin Alan

2006

BOSiR „Bila” - Piechcin

12

 

 

 

12

IV

Duszyńska Joanna

2007

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

8

 

 

 

8

V

Mikołajewska Amelia

2007

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

8

 

 

 

8

V

Woźniak Adam

2010

BOSiR „Bila” - Piechcin

8

 

 

 

8

V

Zawistowski Maciej

2007

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

8

 

 

 

8

V

Brejski Mateusz

2009

BOSiR „Bila” - Piechcin

6

 

 

 

6

VI

Kuźniak Mateusz

2009

UKS „Pałuki” – Żnin

6

 

 

 

6

VI

Piechowiak Radosław

2009

UKS „Lubostroń”

6

 

 

 

6

VI

Walkowiak Maja

2007

UKS „Pałuki” – Żnin

6

 

 

 

6

VI

Dutkiewicz Mikołaj

2009

UKS „Pałuki” – Żnin

4

 

 

 

4

VII

Józefowicz Filip

2011

BOSiR „Bila” - Piechcin

4

 

 

 

4

VII

Kowalewski Hubert

2006

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

4

 

 

 

4

VII

Kranz Bartosz

2009

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

4

 

 

 

4

VII

Motławski Igor

2009

UKS „Lubostroń”

4

 

 

 

4

VII

Spychała Kacper

2006

UKS „Dragon” – Janowiec Wlkp.

4

 

 

 

4

VII

Śmigielski Mikołaj

2008

UKS „Lubostroń”

4

 

 

 

4

VII

Walkowiak Krystian

2010

UKS „Pałuki” – Żnin

4

 

 

 

4

VII

Brywczyńska Nadia

2009

BOSiR „Bila” - Piechcin

2

 

 

 

2

VIII

Czerwiński Krzysztof

2008

UKS „Pałuki” – Żnin

2

 

 

 

2

VIII

Jarolewska Magdalena

2008

UKS „Lubostroń”

2

 

 

 

2

VIII

Jasewicz Szymon

2008

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

2

 

 

 

2

VIII

Kliczkowski Filip

2009

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

2

 

 

 

2

VIII

Mrozowski Filip

2008

UKS „Łabiszynianka” – Łabiszyn

2

 

 

 

2

VIII

Woźniak Małgorzata

2009

UKS „Lubostroń”

2

 

 

 

2

VIII

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
MŁODZIKI
PAŁUCKA MŁODZIEŻOWA LIGA BILARDOWA
SEZON 2019



KLUB - MIEJCOWOŚĆ

16.03.19

18.05.19

05.10.19

26.10.19

Suma punktów

Miejsce

BOSiR „Bila”

Piechcin

46

 

 

 

46

I

UKS „Dragon”

Janowiec Wlkp.

40

 

 

 

40

II

UKS „Lubostroń”

Lubostroń

24

 

 

 

24

III

UKS „Łabiszynianka”

Łabiszyn

20

 

 

 

20

IV

UKS „Pałuki”

Żnin

16

 

 

 

16

V

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego