Przejdź do treści

Menu główne:

Pałucka Liga Bilardowa

Pałucka Liga Bilardowa
 
PAŁUCKA LIGA BILARDOWA - 2019
 
GRUPA  „A”

IMIĘ I NAZWISKO

1

2

3

4

5

Zwycięstwo

Porażka

Bilans

Partie

MIEJSCE

A. CLOTHINGI

 

0:2

2:0

 

2:0

2

1

22:16

III

B.  PEWNIACZKI

2:0

 

2:0

 

2:0

3

0

29:18

I

C. AWARIA

0:2

0:2

 

0:2

 

0

3

17:30

IV

D. NIEPRZEWIDYWALNI

   

2:0

 

2:1

2

0

24:15

II

E.  MKA

0:2

0:2

 

1:2

 

0

3

20:34

V

 
TERMINY GRUPY “A”
I TERMIN – 15.03.2019
1.           CLOTHINGI (A) PEWNIACZKI (B)                      0:2          (2:5;0:5)
2.            AWARIA (C) NIEPRZEWIDYWALNI (D)              0:2          (2:5;0:5)
3.            MKA (E)    CLOTHINGI (A)                                  0:2          (0:5;1:5)
4.            AWARIA (C)    PEWNIACZKI (B)                          0:2          (2:5;4:5)
II TERMIN – 05.04.2019
5.            MKA (E) – PEWNIACZKI (B)                                  0:2       (4:5;4:5)
6.            AWARIA (C) – CLOTHINGI (A)                             0:2          (2:5;3:5
7.            NIEPRZEWIDYWALNI (D) – MKA (E)                       2:1          (5:4;4:5; 5:0)
III TERMIN – 10.05.2019
8.            CLOTHINGI (A)  NIEPRZEWIDYWALNI (D
9.            AWARIA (C) MKA (E)
10.      PEWNIACZKI (B) NIEPRZEWIDYWALNI (D)



PAŁUCKA LIGA BILARDOWA - 2019

GRUPA „B”

IMIĘ I NAZWISKO

1

2

3

4

5

Zwycięstwo

Porażka

Bilans

Partie

MIEJSCE

A.   SZTYWNE  DYWANY

 

0:2

2:1

 

1:2

1

2

25:36

V

B.  WESOŁE POMARAŃCZE

2:0

 

1:2

 

2:1

2

1

34:30

II

C. CZARNA BILA

1:2

2:1

 

0:2

 

1

2

30:31

IV

D. CIENIASY

   

2:0

 

2:1

2

0

22:15

I

E.  AGRESYWNI

2:1

1:2

 

1:2

 

1

2

34:34

III

 

 
TERMINY GRUPY “B”
 
 
I TERMIN – 22.03.2019
 
1.            SZTYWNE DYWANY (A) WESOŁE POMARAŃCZE (B)      0:2     (2:5;4:5)
 
2.            CZARNA BILA (C) CIENIASY (D)                                  0:2      (3:5;1:5)
 
3.            AGRESYWNI (E) SZTYWNE DYWANY (A)                      2:1     (5:2;3:5;5:2)
 
4.            CZARNA BILA (C) WESOŁE POMARAŃCZE (B)               2:1     (5:2;3:5;5:4)
 
 
II TERMIN – 12.04.2019
 
5.            AGRESYWNI (E) WESOŁE POMARAŃCZE (B)                  1:2     (4:5;5:3;4:5)
 
6.            CZARNA BILA (C) SZTYWNE DYWANY (A)                    1:2     (4:5;5:0;4:5)
 
7.            CIENIASY (D) AGRESYWNI (E)                                     2:1       (5:3;2:5;5:3)
 
 
III TERMIN – 24.05.2019
 
8.            SZTYWNE DYWANY (A) CIENIASY (D)
 
9.            CZARNA BILA (C) AGRESYWNI (E)
 
10.      WESOŁE POMARAŃCZE (B) CIENIASY (D)
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego