Przejdź do treści

Menu główne:

Pałucka Liga Bilardowa

Pałucka Liga Bilardowa
 
PAŁUCKA LIGA BILARDOWA - 2019
 
GRUPA  „A”

IMIĘ I NAZWISKO

1

2

3

4

5

Zwycięstwo

Porażka

Bilans

Partie

Punkty

MIEJSCE

A. CLOTHINGI

 

0:2

2:0

1:2

2:0

2

2

32:28

5

III

B.  PEWNIACZKI

2:0

 

2:0

2:0

2:0

4

0

40:23

8

I

C. AWARIA

0:2

0:2

 

0:2

2:0

1

3

27:34

2

IV

D. NIEPRZEWIDYWALNI

2:1

0:2

2:0

 

2:1

3

1

43:35

6

II

E.  MKA

0:2

0:2

0:2

1:2

 

0

4

24:44

1

V

 

 
TERMINY GRUPY “A”
 
 
I TERMIN – 15.03.2019
 
1.           CLOTHINGI (A) PEWNIACZKI (B)                        0:2          (2:5;0:5)
 
2.            AWARIA (C) NIEPRZEWIDYWALNI (D)              0:2          (2:5;0:5)
 
3.            MKA (E)    CLOTHINGI (A)                                        0:2          (0:5;1:5)
 
4.            AWARIA (C)    PEWNIACZKI (B)                             0:2          (2:5;4:5)
 
 
II TERMIN – 05.04.2019
 
5.            MKA (E) – PEWNIACZKI (B)                                               0:2       (4:5;4:5)
 
6.            AWARIA (C) – CLOTHINGI (A)                                 0:2          (2:5;3:5
 
7.            NIEPRZEWIDYWALNI (D) – MKA (E)                       2:1          (5:4;4:5; 5:0)
 
 
III TERMIN – 10.05.2019
 
8.            CLOTHINGI (A)  NIEPRZEWIDYWALNI (D)       1:2          (5:2;4:5;1:5)
 
9.            AWARIA (C) MKA (E)                                            2:0          (5:2;5:3)
 
10.      PEWNIACZKI (B) NIEPRZEWIDYWALNI (D)    2:0          (5:3;5:4)
 



PAŁUCKA LIGA BILARDOWA - 2019

GRUPA „B”

IMIĘ I NAZWISKO

1

2

3

4

5

Zwycięstwo

Porażka

Bilans

Partie

Punkty

MIEJSCE

A.   SZTYWNE  DYWANY

 

0:2

2:1

0:2

1:2

1

3

27:46

3

V

B.  WESOŁE POMARAŃCZE

2:0

 

1:2

0:2

2:1

2

2

40:42

5

III

C. CZARNA BILA

1:2

2:1

 

0:2

0:2

1

3

37:41

3

IV

D. CIENIASY

2:0

2:0

2:0

 

2:1

4

0

42:23

8

I

E.  AGRESYWNI

2:1

1:2

2:0

1:2

 

2

2

47:41

6

II

 

TERMINY GRUPY “B”
I TERMIN – 22.03.2019
1.            SZTYWNE DYWANY (A) WESOŁE POMARAŃCZE (B)      0:2       (2:5;4:5)
2.            CZARNA BILA (C) CIENIASY (D)                                              0:2       (3:5;1:5)
3.            AGRESYWNI (E) SZTYWNE DYWANY (A)                            2:1       (5:2;3:5;5:2)
4.            CZARNA BILA (C) WESOŁE POMARAŃCZE (B)                 2:1       (5:2;3:5;5:4)
II TERMIN – 12.04.2019
5.            AGRESYWNI (E) WESOŁE POMARAŃCZE (B)                   1:2       (4:5;5:3;4:5)
6.            CZARNA BILA (C) SZTYWNE DYWANY (A)                        1:2       (4:5;5:0;4:5)
7.            CIENIASY (D) AGRESYWNI (E)                                               2:1       (5:3;2:5;5:3)
III TERMIN – 24.05.2019
8.            SZTYWNE DYWANY (A) CIENIASY (D)                                0:2       (2:5;0:5)
9.            CZARNA BILA (C) AGRESYWNI (E)                                      0:2       (3:5;4:5)
10.          WESOŁE POMARAŃCZE (B) CIENIASY (D)                        0:2          (4:5;2:5
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego