Przejdź do treści

Menu główne:

Turnieje 2021

Sekcja bilardowa
NARODOWY JUNIOR TOUR 2021 W ŁODZI – ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2022
W klubie FRAME w Łodzi 20 czerwca 2021odbył się drugi turniej bilarowy Junior Tour 2021, który stanowi eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2022.
Turniej zgromadził razem 76 bilardzistów i 32 bilardzistki z całego kraju. Drużynę UKS Dragon Janowiec Wlkp. reprezentowali: Joanna Duszyńska, Paulina Jaskólska, Agata Marciniak, Oktawia Brodecka,Marek Czekajski,Tobiasz Lisiecki, , Kacper Spychała, Kamil Latański i Igor Lipiecki. Na turnieju juniorki grały w odmianę9 bil, a juniorzy grali w odmianę 10 bil.Najlepszą zawodniczką naszej drużyny była Agata Marciniak, którazajęła II miejsce. Również dobrze spisały się Oktawia Brodecka i Joanna Duszyńska, które zajęły IX miejsce. Wyniki i punktacja turnieju dotycząca awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów są opublikowanena stronie PZBil.
 
KUJAWSKO POMORSKA MŁODZIEŻOWA
 
LIGA BILARDOWA PUPILI
 
 
4 czerwca 2021 roku odbył się drugi turniej bilardowy dla pupili w ramach Kujawsko Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej oraz turniej o puchar Polskiego Związku Bilardowego naszego województwa w sali bilardowej przy stadionie w Janowcu Wlkp. Turniej zgromadził 24 młodych bilardzistów z Piechcina, Janowca Wlkp. i Łabiszyna. Organizatorem turnieju był Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy i UKS Dragon Janowiec Wlkp. Puchar i medale ufundował Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy, a puchary na turniej PZBil ufundował Polski Związek Bilardowy. Gry toczyły się w odmianę 9-bil do trzech wygranych partii w systemie 2 KO. Sędzią zawodów był Jaromir Brodecki. Były to zawody pełne niespodzianek i niespodziewanych rozstrzygnięć. Drużynę UKS Dragon reprezentowali: Ryszard Ławniczak, Filip Lisiecki, Wiktoria Latańska, Tobiasz Latański, Anastazja Muślewska, Kalina Muślewska, Kamil Latański, Igor Lipiecki i Maja Kosecka.
 
Do półfinału awansowali w kategorii pupili: Adam Woźniak z BOSiR „BILA” Piechcin, Hubert Kubicki z UKS „ŁABISZYNIANKA” Łabiszyn, Kamil Latański iIgor Lipiecki z UKS DRAGON Janowiec Wlkp. Półfinały były pełne emocji i zaciętej walki pomiędzy zawodnikami.
 
Półfinały:
 
Igor Lipiecki – Hubert Kubicki 3:1
 
Adam Woźniak – Kamil Latański 3:1
 
Finał był popisem przepięknej gry Igora Lipieckiego i Adama Woźniaka.
 
Turniej wygrał Igor Lipiecki z Adamem Woźniakiem 3:0
 
 
Nasi zawodnicy w turnieju bilardowym zajęli następujące miejsca
 
Igor Lipiecki                            – I miejsce
 
Kamil Latański                        – III miejsce
 
Tobiasz Lisiecki                       – V miejsce
 
Ryszard Ławniczak                  – IX miejsce
 
Maja Kosecka                          – XIII miejsce
 
Kalina Muślewska                    – XIII miejsce
 
Filip Lisiecki                            – XVII miejsce
 
Wiktoria Latańska                   – XVII miejsce
 
Anastazja Muślewska               – XVII miejsce
 
Gratulujemy zawodnikom udanego turnieju.
 
 
PUCHAR POLSKIEGO ZWIĄZKU BILAROWEGO
 
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
 
 
W sali bilardowej przy stadionie w Janowcu Wlkp. rozegrano turnieje bilardowe o Puchar PZBil dla dzieci i młodzieży. Organizatorem turniejów był UKS Dragon Janowiec Wlkp. Puchary ufundował Polski Związek Bilardowy. Turnieje zgromadził bilardzistów z Piechcina, Żnina, Łabiszyna oraz Janowca Wlkp.. Sędzią turniejów był Jaromir Brodecki.
 
4 czerwca 2021 odbył się turniej dla pupili. Pojedynki pupili toczyły się w odmianę 9 bil systemie 2 KO do trzech wygranych partii. Do półfinału awansowali w kategorii pupili: Adam Woźniak z BOSiR „BILA” Piechcin, Hubert Kubicki z UKS „ŁABISZYNIANKA” Łabiszyn, Kamil Latański i Igor Lipiecki z UKS DRAGON Janowiec Wlkp. Półfinały były pełne emocji i zaciętej walki pomiędzy zawodnikami.
 
Półfinały:
 
Igor Lipiecki – Hubert Kubicki 3:1
 
Adam Woźniak – Kamil Latański 3:1
 
Finał był popisem przepięknej gry Igora Lipieckiego i Adama Woźniaka.
 
Turniej wygrał Igor Lipiecki z Adamem Woźniakiem 3:0
 
6 czerwca 2021 odbył się turniej dla juniorów i juniorek. Pojedynki juniorów toczyły się w odmianę 9 bil systemie 2 KO do czterech wygranych partii, w półfinale do pięciu partii, a finał rozgrywał się do sześciu wygranych partii.
 
Do półfinału awansowały w kategorii juniorek: Wiktoria Osińska, Oktawia Brodecka i Wiktoria Latańska UKS „Dragon” Janowiec Wlkp. i Maja Walkowiak z UKS „Pałuki” Żnin. Półfinały i finał były pełne emocji i zaciętej walki pomiędzy zawodnikami.
 
Półfinały:
 
Wiktoria Osińska – Oktawia Brodecka 5:4
 
Maja Walkowiak – Wiktoria Latańska 5:2
 
Finał juniorek był popisem przepięknej gry obu zawodniczek. Turniej wygrała Wiktoria Osińska z Mają Walkowiak 6:5.
 
 
Do półfinału awansowali w kategorii juniorów: Kacper Spychała Norbert Czekajski, Marek Czekajski i Tobiasz Lisieckiwszyscy zawodnicy reprezentowali UKS „Dragon” Janowiec Wlkp. Półfinały i finał były pełne emocji i zaciętej walki pomiędzy zawodnikami.
 
Półfinały:
 
Kacper Spychała – Norbert Czekajski 5:0
 
Marek Czekajski – Tobiasz Lisiecki 5:3
 
Finał juniorów był popisem przepięknej gry Kacpra Spychały, który wygrał z Markiem Czekajskim 6:0.
 
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe breloczki z bilą bilardową.  Zawodnikom gratulujemy udanego turnieju.
II turniej bilardowy o Mistrzostwo Pupili
2 czerwca odbył się pierwszy turniej o Mistrzostwo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dragon” w kategorii pupil.Zgromadził 9 zawodników, którzy grali w odmianę 9 bil trzechwygranych partii a w półfinale i finale do 4 wygranych partii. Turniej wygrał Igor Lipiecki, II miejsce zajął Tobiasz Lisiecki, a III miejsce Kamil Latański i Maja Kosecka.
Wszyscy zawodnicy tego turniejubędzie reprezentować UKS Dragona na KPMLB PUPILI w Janowcu Wlkp. 4 czerwca 2021.
WYNIKI
ZAWODÓW BILARDOWYCH W SEZONIE 2021
O MISTRZOSTWO UKS DRAGON
ODMIANA 9 BIL
(02.06.2021)
UCZESTNICY TURNIEJU  KLASA  MIEJSCE
1.    Igor Lipiecki  VI d  I
2.    Tobiasz Lisiecki  VII a  II
3.    Maja Kosecka  VII c  III
4.    Kamil Latański  VII a  IV
5.    Wiktoria LatańskaII c  V
6.    Filip Lisiecki  I a  VI
7.    Ryszard Ławniczak  I a  VII
8.    Kalina Muślewska  IV c  VIII
9.    Anastazja Muślewska  IV c  IX

PODSUMOWANIE SEZONU 2020 NA GALI BILARDOWEJ
W ŻNINIE
29 maja 2021 roku w Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie odbyła się XII Gala Bilardowa podsumowująca sezon bilardowy 2020 województwie kujawsko – pomorskim w kategorii: pupili, juniorek i juniorów młodszych oraz juniorów starszych. Organizatorami gali bilardowej byłKujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy w Żninie.
Zawodnicy z UKS DRAGON Janowiec Wlkp. wywalczyli w sezonie 2020 drużynowo w Kujawsko Pomorskiej Młodzieżowej Lidze Bilardowejw kategorii pupilI miejsce w składzie: Oktawia Brodecka, Joanna Duszyńska, Kamil Latański, Tobiasz Lisiecki, Igor Lipiecki i Wiktoria Latańska, w kategorii juniorów młodszychI miejsce w składzie: Hubert Woźniak, Kacper Spychała, Marek Czekajski, Hubert Kowalewski, Kamil Latański, Tobiasz Lisiecki i Igor Lipiecki, a w kategorii juniorek młodszychII miejsce w składzie: Oktawia Brodecka, Joanna Duszyńska, Agata Marciniak i Paulina Jaskólska.
Indywidualnie w kategorii pupil II miejsce zajęła Oktawia Brodecka i III miejsce Joanna Duszyńska, w kategorii juniorek młodszych II miejsce zajęła Oktawia Brodecka, a w kategorii juniorów młodszych III miejsce zajął Kacper Spychała.
Nominacje do kadry wojewódzkiej otrzymali:, Wiktoria Osińska, Oktawia Brodecka, Joanna Duszyńska, Paulina Jaskólska, Kacper Spychała, Marek Czekajski i Norbert Czekajski.
Podsumowanie sezonu 2020
Na sali bilardowej przy stadionie 28 maja 2021 w Janowcu Wlkp. odbyło się podsumowanie sezonu bilardowego 2020 UKS DRAGON. Nauroczyste gali zawodnicy obejrzeli prezentację podsumowującą rok bilardowy 2020, przygotowaną przez p. Jaromira Brodeckiego.
W czasie prezencji były wręczanedyplomy za mistrzostwo UKS DRAGON w poszczególnych odmianach bilarda oraz puchary za Mistrzostwo UKS DRAGON 2020. Mistrzem szkoływ kategorii junior młodszy został Kacper Spychała, wicemistrzem Marek Czekajski, a trzeciej miejsce zająłHubert Kowalewski.Wśród juniorek mistrzynią zostałaOktawia Brodecka, wicemistrzynią Agata Marciniak, a trzecie miejsce zajęłaJoanna Duszyńska.W kategorii pupil mistrzynią została Oktawia Brodecka, wicemistrzynią Joanna Duszyńska, a trzeciej miejsce zajął Kamil Latański.
Po zakończeniu oficjalnej części podsumowującej sezon 2020 rozpoczęły się turnieje w bilardowe w odmianę 9 bil.
II turniej bilardowy chłopców o Mistrzostwo UKS „Dragon”
Eliminacje do Kujawsko - Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w kategorii junior młodszy

28 maja odbył się drugi turniej chłopców o Mistrzostwo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dragon” i eliminacje do Kujawsko - Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w kategorii junior młodszy. Zgromadził 8 zawodników, którzy grali w odmianę 9 bil do czterech wygranych partii, w półfinale do 5 wygranych partii, a w finale do sześciu wygranych partii. Turniej wygrałKacper Spychała, II miejsce zajął Marek Czekajski, a III miejsce zajęli Tobiasz Lisiecki i Kamil Latański.
Czterech najlepszych zawodników tego turnieju będą reprezentować UKS Dragona na KPMLB w Bydgoszczy.
WYNIKI
ZAWODÓW BILARDOWYCH W SEZONIE 2021
O MISTRZOSTWO UKS „DRAGON”
ODMIANA 9 BIL
(28.05.2021)
UCZESTNICY TURNIEJU  KLASA  MIEJSCE
1.     Kacper Spychała  VIII c  I
2.     Marek Czekajski  VIII c  II
3.     Tobiasz Lisiecki  VII a  III
4.     Kamil Latański  VII a  IV
5.     Hubert Kowalewski  VIII c  V
6.     Igor Lipiecki  VI d  VI
7.     Filip Lisiecki I a  VII
8.     Ryszard Ławniczak I a  VII
II turniej bilardowy dziewcząto UKS „Dragon”
w kategorii juniorek młodszych
W dniu 28 maja odbył się drugi turniej bilardowydziewcząt o Mistrzostwo UKS „Dragon”. Zawodniczki grały w odmianę9 bil do trzech wygranych partii. Turniej wygrałaOktawia Brodecka, II miejsce zajęłaJoanna Duszyńska, a III miejsce Paulina Jaskólska. Zawodniczki cztery najlepsze zawodniczki tego turnieju będą reprezentować UKS Dragona na Kujawsko Pomorskiej Młodzieżowej Lidze Bilardowej juniorek młodszych w Bydgoszczy.
WYNIKI
I ZAWODÓW BILARDOWYCH W SEZONIE 2021
O MISTRZOSTWO UKS „DRAGON”
W KATEGORII JUNIOREK MŁODSZYCH
ODMIANA 9 BIL
(28.05.2021)
UCZESTNICY TURNIEJU KLASA  MIEJSCE
1.    Oktawia Brodecka  VII a  I
2.    Joanna Duszyńska  VIII a  II
3.    Paulina Jaskólska  VIII b  III
4.    Maja Kosecka  VII c  IV
5.    Anastazja Muślewska  IV c  V
6.    Wiktoria Latańska  II c  VI
7.    Kalina Muślewska  IV c  VII
KUJAWSKO POMORSKA MŁODZIEŻOWA
LIGA BILARDOWA PUPILI
22 maja 2021 roku odbył się pierwszy turniej bilardowy dla pupiliw ramach Kujawsko Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej naszego województwa w sali bilardowej przy stadionie w Janowcu Wlkp. Turniej zgromadził 23 młodych bilardzistów z Piechcina, Żnina, Janowca Wlkp. i Łabiszyna. Organizatorem turnieju był Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy i UKS Dragon Janowiec Wlkp. Puchar i medale ufundował Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy. Gry toczyły się w odmianę 9-bil do trzech wygranych partii w systemie 2 KO. Sędzią zawodów był Jaromir Brodecki. Były to zawody pełne niespodzianek i niespodziewanych rozstrzygnięć. Drużynę UKS Dragon reprezentowali: Ryszard Ławniczak, Filip Lisiecki, Wiktoria Latańska, Tobiasz Latański, Anastazja Muślewska, Kalina Muślewska, Kamil Latański i Igor Lipiecki.
Do półfinału awansowali w kategorii pupili: Nadia Lewandowska i Otylia Basińska z BOSiR „BILA” Piechcin, Hubert Kubicki z UKS „ŁABISZYNIANKA” Łabiszyn i Tobiasz Lisiecki z UKS DRAGON Janowiec Wlkp. Półfinały były pełne emocji i zaciętej walki pomiędzy zawodnikami.
Półfinały:
Otylia Basińska – Hubert Kubicki 3:2
Nadia Lewandowska – Tobiasz Lisiecki 3:2
Finał był popisem przepięknej gry Otylii Basińskiej i Nadii Lewandowskiej.
Turniej wygrała Otylia Basińska z Nadią Lewandowską 3:1
Nasi zawodnicy w turnieju bilardowym zajęli następujące miejsca
Tobiasz Lisiecki  – III miejsce
Kamil Latański  – V miejsce
Igor Lipiecki  – IX miejsce
Wiktoria Latańska  – XIII miejsce
Anastazja Muślewska  – XVII miejsce
Kalina Muślewska  – XVII miejsce
Filip Lisiecki  – XVII miejsce
Ryszard Ławniczak  – XVII miejsce
I turniej bilardowy o Mistrzostwo Pupili
19 maja odbył się pierwszy turniej o Mistrzostwo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dragon” w kategorii pupil.Zgromadził 9 zawodników, którzy grali w odmianę 9 bil trzechwygranych partii a w półfinale i finale do 4 wygranych partii. Turniej wygrał Kamil Latański, II miejsce zajął Igor Lipiecki, a III miejsce Tobiasz Lisiecki i Wiktoria Latańska.
Najlepsza szóstka zawodników tego turniejubędzie reprezentować UKS Dragona na KPMLB PUPILI w Janowcu Wlkp. 22 maja 2021.
WYNIKI
ZAWODÓW BILARDOWYCH W SEZONIE 2021
O MISTRZOSTWO UKS DRAGON
ODMIANA 9 BIL
(19.05.2021)
UCZESTNICY TURNIEJU  KLASA  MIEJSCE
1.                    Kamil Latański  VII a  I
2.                    Igor Lipiecki  VI d  II
3.                    Tobiasz Lisiecki  VII a  III
4.                    Wiktoria Latańska  II c  IV
5.                    Anastazja Muślewska  IV c  V
6.                    Kalina Muślewska  IV c  VI
7.                    Maja Kosecka  VII c  VII
8.                    Filip Lisiecki  I a  VIII
9.                    Ryszard Ławniczak  I a  VIII
I ZAWODY W RAMACH KUJAWSKO - POMORSKIEJ MŁODZIEŻOWEJ LIGI BILARDOWEJ
JUNIORÓW I JUNIOREK MŁODSZYCH
W klubie „MAXIMUS” w Bydgoszczy 15 maja 2021 roku odbył się pierwszy turniej bilardowy dla juniorek i juniorów młodszych w ramach Kujawsko - Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej Turniej zgromadził 30 bilardzistek i bilardzistów z Piechcina, Żnina, Janowca Wlkp. i Łabiszyna. Organizatorem turnieju był Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy. Puchar i medale ufundowałKujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy. Gry toczyły się w odmianę 8 bil do trzech wygranych partii, a juniorzy młodsi w półfinale i finale do 4 wygranych partii. Były to zawody pełne niespodzianek i niespodziewanych rozstrzygnięć. Drużynę UKS Dragon reprezentowali:Joanna Duszyńska, Maja Kosecka, Wiktoria Latańska, Paulina Jaskólska, Agata Marciniak, Oktawia Brodecka,Marek Czekajski,Tobiasz Lisiecki, , Kacper Spychała, Kamil Latański i Igor Lipiecki. Sędzią turnieju był Jaromir Brodecki.
Do półfinału awansowali w kategorii juniorek młodszych: Julia Nowacka i Otylia Basińska z BOSiR „BILA” Piechcin, Amelia Mikołajewska z UKS „ŁABISZYNIANKA” Łabiszyn i Oktawia Brodecka z UKS DRAGON Janowiec Wlkp. Półfinały były pełne emocji i zaciętej walki pomiędzy zawodnikami.
Półfinały:
Julia Nowacka – Amelia Mikołajewska 3:1
Oktawia Brodecka – Otylia Basińska 3:1
Finał był popisem przepięknej gry Julii Nowackiej i Oktawii Brodeckiej.
Turniej wygrała Oktawia Brodecka z Julią Nowacką 3:1
Do półfinału awansowali w kategorii juniorów młodszych: Piotr Świtała z UKS PAŁUKI Żnin, Kacper Spychała i Marek Czekajski z UKS DRAGON Janowiec Wlkp. i Dominik Wojciechowski z BOSiR „BILA” Piechcin. Półfinały były pełne emocji i zaciętej walki pomiędzy zawodnikami.
Półfinały:
Kacper Spychała – Piotr Świtała 1:4
Dominik Wojciechowski – Marek Czekajski 4:1
Finał był popisem przepięknej gry Dominik Wojciechowski i Piotra Świtały.
Turniej wygrał Dominik Wojciechowski z Piotrem Świtałą 4:2
Nasze zawodniczki zajęły następujące miejsca
Oktawia Brodecka                         – I miejsce
Agata Marciniak                   – V miejsce
Paulina Jaskólska                 – VII miejsce
Joanna Duszyńska               – IX miejsce
Wiktoria Latańska               – XIII miejsce
Maja Kosecka                       – XIII miejsce
Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
Kacper Spychała                        III miejsce
Marek Czekajski                       III miejsce
Kamil Latański                            IX miejsce
Tobiasz Lisiecki                          XIII miejsce
Igor Lipiecki                                XIII miejsce
Majowy długi weekend odbyły się w klubie FRAME  w  Łodzi
Mistrzostwa Polski Juniorów w pool bilard
W zawodach wystartowało ponad 87 zawodników reprezentujących 28 klubów z12 województw.
Nasz klub był reprezentowany przez: Joannę  Duszyńską, Oktawię Brodecką, Paulinę Jaskólską, Kacpra Spychałe, Marka Czekajskiego, Wiktorię Osińską, i Norberta Czekańskiego.
Mistrzostwa rozegrane były w cztery odmiany w kategorii chłopców
(juniorzy młodsi i starsi) oraz dwóch odmianach w grupie dziewcząt.
Wyniki były zaliczane do Systemu Sportu Młodzieżowego.
Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem naszej bilardzistki
Pauliny Jaskólskiej, która w odmianę 9 bil została
WICEMISTRZYNIĄ POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH.
Należy również dodać, że bardzo dobre V miejsce zająłKacper Spychała
w odmianie 9 bil juniorów młodszych oraz w kategorii juniorek młodszych w odmianę 8 bil VII miejsce zajęła Oktawia Brodecka.
Najlepsze miejsce zajęli:
w kategorii juniorki młodsze
- Oktawia Brodecka w odmianę 9 bil zajęła IX miejsce
- Joanna Duszyńska w odmianę 8 i 9 bil zajęła XIII miejsce
- Paulina Jaskólska w odmianę 8 bil zajęła XIII miejsce
w kategorii junior młodszy
- Marek Czekajski w odmianę 8 bil zajął XIII miejsce
w odmianę 10 bil zajął XVII miejsce
- Kacper Spychała w odmianę 8 i 10 bil zajął XVII miejsce
w kategorii junior
-Norbert Czekajski w odmianę 8, 10 i 14/1 bil zajął XIII miejsce
w kategorii juniorek starszych
- Wiktoria Osińska w odmianę 9 i 10 bilzajęła IX miejsce
Drużynowo zajęliśmy XIII miejsce.
ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W POOL BILARDZIE 2021
W klubie „MAXIMUS” w Bydgoszczy w dniach 20 i 21 marcaodbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Pool Bilardzie 2021pod patronatem Polskiego Związku Bilardowego.
Do eliminacji przystąpiło z naszego klubu 7 zawodników i 4 zawodniczki. Byli to: Joanna Duszyńska, Agata Marciniak, Paulina Jaskólska, Maja Kosecka, Kamil Latański, Tobiasz Lisiecki, Maciej Majda, Igor Lipiecki, Kacper Spychała, Marek Czekajski i Norbert Czekajski
W pierwszym dniu awans wywalczyli w kategorii juniorka młodszaPaulina Jaskólska w odmianę 9 bil, w kategorii junior młodszyKacper Spychała w odmianę 10 bil orazkategorii junior starszy Norbert Czekajski w odmiany 10 i 14/1 bil.
W drugim dniu do turnieju w kategorii juniorka młodszaJoanna Duszyńska w odmianę 8 bil, w kategorii junior młodszyMarek Czekajski w odmianę 8 bil orazkategorii junior starszy Norbert Czekajski w odmianę 8 bil.
Zawodnicy, którzy wywalczyli awans będą rywalizowali na Mistrzostwach Polski Juniorów 2021w Pool Bilard.
Oprócz zawodników, którzy dostali się z eliminacji MP Juniorów w Bydgoszczy,również dwoje juniorek i junior zapewniło awans na mistrzostwa zakwalifikowanych z Junior Tour – ów, które odbyły się w Łodzi w zeszłym roku. Są to Oktawia Brodecka w kategorii juniorka młodsza w odmiany 8 i 9 bil i Wiktoria Osińska w kategorii juniorka starsza w odmiany 9 i 10 biloraz Kacper Spychaław kategorii junior młodszyw odmiany 8 i 9 bil.

NARODOWY JUNIOR TOUR 2021 W ŁODZI – ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2022
W klubie FRAME w Łodzi 14 lutego 2021 rozpoczęto cykl czterech turniejów bilarowych Junior Tour 2021, które stanowią eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2022.
Turniej zgromadził razem 76 bilardzistów i 30 bilardzistki z całego kraju. Drużynę UKS Dragon Janowiec Wlkp. reprezentowało 6 zawodników i 4 zawodniczek. Na turnieju juniorki i juniorzy grali w odmianę 8 bil . Najlepszą zawodniczką naszej drużyny byłaOktawia Brodecka, którazajęła V miejscenatomiast najlepszymi zawodnikiem, który dostał się do strefy pucharowej byłKacper Spychała. Zajął on XVII miejsce. Wyniki i punktacjaturnieju dotyczące awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów są opublikowanena stronie PZBil.

TURNIEJ BILARDOWY O MISTRZOSTWO SZKOŁY
ELIMINACJE DO KPMLB W BYDGOSZCZY
- ODMIANA 8 BIL - 12.02.2021
I turniej bilardowy chłopców o Mistrzostwo UKS „Dragon”
Eliminacje do Kujawsko - Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w kategorii junior młodszy
12 lutego odbył się pierwszy turniej chłopców o Mistrzostwo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dragon” i eliminacje do Kujawsko - Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w kategorii junior młodszy. Zgromadził 6 zawodników, którzy grali w odmianę 8 bil do trzech wygranych partii.
Turniej wygrałMarek Czekajski, II miejsce zajął Kacper Spychała, a III miejsce Kamil Latański.
Wszyscy zawodnicy tego turnieju będą reprezentować UKS Dragona na KPMLB w Bydgoszczy.
WYNIKI
ZAWODÓW BILARDOWYCH W SEZONIE 2021
O MISTRZOSTWO UKS „DRAGON”
ODMIANA 8 BIL
(12.02.2021)
       UCZESTNICY TURNIEJU  KLASA  MIEJSCE
1.      Marek Czekajski  VIII c  I
2.      Kacper Spychała  VIII c  II
3.      Kamil Latański  VII a  III
4.      Tobiasz Lisiecki  VII a  IV
5.      Dawid Woźniak  VI d  V
6.      Hubert Kowalewski  VIII c  VI
TURNIEJ BILARDOWY O MISTRZOSTWO SZKOŁY
ELIMINACJE DO KPMLB W BYDGOSZCZY
- ODMIANA 8 BIL - 12.02.2021
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego