Turnieje 2021

NARODOWY JUNIOR TOUR 2021 W ŁODZI – ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2022
W klubie FRAME w Łodzi 14 lutego 2021 rozpoczęto cykl czterech turniejów bilarowych Junior Tour 2021, które stanowią eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2022.
Turniej zgromadził razem 76 bilardzistów i 30 bilardzistki z całego kraju. Drużynę UKS Dragon Janowiec Wlkp. reprezentowało 6 zawodników i 4 zawodniczek. Na turnieju juniorki i juniorzy grali w odmianę 8 bil . Najlepszą zawodniczką naszej drużyny byłaOktawia Brodecka, którazajęła V miejscenatomiast najlepszymi zawodnikiem, który dostał się do strefy pucharowej byłKacper Spychała. Zajął on XVII miejsce. Wyniki i punktacjaturnieju dotyczące awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów są opublikowanena stronie PZBil.

TURNIEJ BILARDOWY O MISTRZOSTWO SZKOŁY
ELIMINACJE DO KPMLB W BYDGOSZCZY
- ODMIANA 8 BIL - 12.02.2021
I turniej bilardowy chłopców o Mistrzostwo UKS „Dragon”
Eliminacje do Kujawsko - Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w kategorii junior młodszy
12 lutego odbył się pierwszy turniej chłopców o Mistrzostwo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dragon” i eliminacje do Kujawsko - Pomorskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w kategorii junior młodszy. Zgromadził 6 zawodników, którzy grali w odmianę 8 bil do trzech wygranych partii.
Turniej wygrałMarek Czekajski, II miejsce zajął Kacper Spychała, a III miejsce Kamil Latański.
Wszyscy zawodnicy tego turnieju będą reprezentować UKS Dragona na KPMLB w Bydgoszczy.
ZAWODÓW BILARDOWYCH W SEZONIE 2021
O MISTRZOSTWO UKS „DRAGON”
(12.02.2021)
       UCZESTNICY TURNIEJU  KLASA  MIEJSCE